Doe mee! Bewegen, Spelen en Sporten! Speciaal voor de jeugd in Maas en Waal.

Shaolin Banteng.jpg

Activiteitenkalender

« Vorige Juni 2018 Volgende »
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
        1
* 't Geerke fitness grp 8't Geerke fitness grp 8

Tijd: 10:15 am


2
3
4
* IKC De Kubus Kids ActiefIKC De Kubus Kids Actief

Tijd: 10:40 am


* De Leeuwenkuil Kids ActiefDe Leeuwenkuil Kids Actief

Tijd: 12:49 pm


* De Wijzer Kids ActiefDe Wijzer Kids Actief

Tijd: 12:50 pm


* IKC De Appelhof Kids ActiefIKC De Appelhof Kids Actief

Tijd: 2:13 pm


5
* IKC de Appelhof fitness grp 8IKC de Appelhof fitness grp 8

Tijd: 10:15 am


* 't Geerke Kids Actief't Geerke Kids Actief

Tijd: 12:14 pm


* De Laak Kids ActiefDe Laak Kids Actief

Tijd: 12:51 pm


* De Tweestroom fitness grp 8De Tweestroom fitness grp 8

Tijd: 1:30 pm


6
* De Mariaschool fitness grp 8De Mariaschool fitness grp 8

Tijd: 10:15 am


7
* De Leeuwenkuil fitness grp 8De Leeuwenkuil fitness grp 8

Tijd: 10:15 am


8
* Gr. v. Rechteren fitness grp 8Gr. v. Rechteren fitness grp 8

Tijd: 10:15 am


* 't Klosterhufke fitness grp 8't Klosterhufke fitness grp 8

Tijd: 1:30 pm


9
10
11
* IKC De Kubus Kids ActiefIKC De Kubus Kids Actief

Tijd: 10:40 am


* IKC De Appelhof Kids ActiefIKC De Appelhof Kids Actief

Tijd: 2:13 pm


12
* IKC de Appelhof fitness grp 8IKC de Appelhof fitness grp 8

Tijd: 10:15 am


* De Laak Kids ActiefDe Laak Kids Actief

Tijd: 12:51 pm


* St. Vicorschool fitness grp 8St. Vicorschool fitness grp 8

Tijd: 1:30 pm


* De Mariaschool Kids ActiefDe Mariaschool Kids Actief

Tijd: 3:30 pm


13
14
* Mas-SportolympiadeMas-Sportolympiade

Tijd: 10:42 am


15
* De Oversteek dansclinicsDe Oversteek dansclinics

Tijd: 8:30 am


16
* SchoolzwemkampioenschappenSchoolzwemkampioenschappen

Tijd: 1:07 pm


17
* SurvivalrunSurvivalrun

Tijd: 11:17 am


* SurvivalrunSurvivalrun

Tijd: 3:00 pm


18
* IKC De Kubus Kids ActiefIKC De Kubus Kids Actief

Tijd: 10:40 am


* IKC De Appelhof Kids ActiefIKC De Appelhof Kids Actief

Tijd: 2:13 pm


19
* 't Klosterhufke tennisclinics't Klosterhufke tennisclinics

Tijd: 9:45 am


* 't Geerke Kids Actief't Geerke Kids Actief

Tijd: 12:21 pm


* St.Lambertusschool Kids ActiefSt.Lambertusschool Kids Actief

Tijd: 12:51 pm


* De Mariaschool Kids ActiefDe Mariaschool Kids Actief

Tijd: 3:30 pm


20
21
22
* De Leeuwenkuil fitness grp 8De Leeuwenkuil fitness grp 8

Tijd: 10:15 am


* De Octopus fitness grp 8De Octopus fitness grp 8

Tijd: 1:30 pm


23
* SchoolzwemkampioenschappenSchoolzwemkampioenschappen

Tijd: 1:07 pm


24
25
* IKC De Kubus Kids ActiefIKC De Kubus Kids Actief

Tijd: 10:40 am


26
* 't Klosterhufke tennisclinics't Klosterhufke tennisclinics

Tijd: 9:45 am


* 't Geerke Kids Actief't Geerke Kids Actief

Tijd: 12:21 pm


* St.Lambertusschool Kids ActiefSt.Lambertusschool Kids Actief

Tijd: 12:51 pm


* De Mariaschool Kids ActiefDe Mariaschool Kids Actief

Tijd: 3:30 pm


27
28
29
30