
Clinics voetbal Victoria’25 Afferden 2015
Kinderen van de Victorschool te gast bij Victoria’25.
Op de donderdagen 21 en 28 mei worden de kinderen van de groepen 3 t/m 8 van de Victorschool verwelkomd op het voetbalveld van Victoria ’25.
In samenwerking met Actief Maas en Waal verzorgen 4 vrijwilligers van Victoria een leuke gymles in de vorm van een voetbaltraining.
Op donderdag 21 mei zullen verschillende voetbalvaardigheden worden geoefend. Tijdens meerdere voetbalstations worden de voetbaltechnieken van de kinderen getest. Op de tweede clinicdag, donderdag 28 mei, staat een toernooi op het programma. Hier kunnen zij alle geleerde vaardigheden in de praktijk brengen.
Het buiten sporten wordt hiermee bij de kinderen op een leuke manier onder de aandacht gebracht. Lekker buiten, samen met leeftijdsgenootjes plezier beleven door te sporten.
Contactpersoon: Ton Hom (combinatiefunctionaris Actief Maas en Waal).
Programma:
School | Plaats | Groep | Datum | Locatie |
De St.Victorschool | Afferden | Groep 3 t/m 8 | donderdag 21 mei donderdag 28 mei |
Locatie: Sportpark De Ringelenberg |
Foto’s:
Voor meer foto’s, kijk op: Facebook
Zie ook:
– Publicatie Waalkanter 2015 06 03
– Publicatie De MaasenWaler 2015 06 03