
Clinics dansschool SJAH 2020
Basisscholen mogen ervaren hoe leuk dansen kan zijn!
Vanaf vrijdag 11 september starten de eerste dansclinics van SJAH. De spits wordt afgebeten op De Octopus in Horssen. Vanuit Actief Maas en Waal organiseren de basisscholen i.s.m. SJAH deze clinics.
Van nature houden kinderen van dansen. Het is leuk om te doen en geeft nog meer plezier wanneer zij dat samen kunnen doen met anderen. Door te dansen leren kinderen creatief denken en vrij bewegen. Dans spreekt kinderen aan op hun fantasie en creativiteit; het daagt ze uit om steeds nieuwe oplossingen te vinden. Dans sluit aan bij de bewegingsbehoefte van kinderen en is natuurlijk heel erg leuk! Reden genoeg om in het basisonderwijs te dansen.
Voor wie?
Alle leerlingen van groep 1 t/m 8 maken deze periode kennis met dans. SJAH biedt 4 verschillende dansclinics voor de verschillende leeftijden aan. Zo danst iedereen op eigen niveau en heeft iedereen voldoende uitdaging. De clinics staan onder leiding van verschillende dansinstructrices van SJAH.
In navolging van De Octopus (Horssen) zijn andere basisscholen aan de beurt. Zij maken allemaal kennis met deze leuke activiteit. Voor het actuele schema zie het programma.
Contactpersoon: Pim van Dinteren (combinatiefunctionaris Actief Maas en Waal).
Informatie:
Meer informatie over SJAH? Klik hier.
Programma:
School | Plaats | Groep | Datum | Locatie |
De Octopus | Horssen | Groep 1 t/m 8 | vrijdag 11 september | Sporthal De Horst |
De Tweestroom | Altforst | Groep 1 t/m 8 | vrijdag 18 september | Dorpshuis De Uithof |
‘t Klòsterhûfke | Deest | Groep 1 t/m 8 | donderdag 1 oktober | Gymzaal Deest |
De Gravin van Rechterenschool | Appeltern | Groep 1 t/m 8 | donderdag 8 oktober | Gymzaal Appeltern |
IKC De Appelhof | Druten | Groep 7/8 | vrijdag 9 oktober | Gymzaal De Doorkijk |
‘t Geerke | Puiflijk |
Groep 1 t/m 3 |
woensdag 18 november | Gymzaal De Lier |
IKC De Appelhof | Druten |
Groep 3/4 |
donderdag 19 november | Gymzaal De Doorkijk |